Půjčka pro živnostníky

Rádi byste začali podnikat, ale chybí Vám vstupní kapitál?
Potřebujete si koupit profesionální nářadí, nebo zmodernizovat vybavení dílny?
Nezaplatili Vám odběratelé včas, a potřebujete zaplatit faktury?

Je tu pro Vás jednoduché řešení - půjčka pro živnostníky !

Podnikatelské úvěry jsou určeny všem podnikajícím fyzickým i právnickým osobám s nabídkou solidních a transparentních podmínek! Ať už chcete začít podnikat nebo řešíte druhotnou platební neschopnost, máte možnost si vybrat vždy vhodný úvěr. Úvěry vychází vstříc Vašim potřebám.

Půjčky pro podnikatele

Půjčky pro podnikatele nabízí jak bankovní tak i nebankovní sektor. Z velké většiny půjčky pro podnikatele využívají klienti pro překlenutí krizového období nebo pro rozšíření podnikání. Druhou variantou je, že začínající podnikatel nemá k dobrému podnikatelskému záměru peníze, které právě  půjčky pro podnikatele pomohou zrealizovat. Výhodou takové půjčky je bezúčelovost, tedy že podnikatel může peníze použít na cokoliv . U větších částek instituce požadují ručení majetkem.

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty.

Kontakt

ACEMA Credit Czech, a.s.

Kobližná 71/2,
602 00 Brno - město

IČO: 261 58 761
DIČ: CZ261 58 761

infolinka: 844 505 555
info@PujckaProPodnikatele.cz