Půjčka na podnikání

Chcete být samostatní, nezávislí a vydělávat více než většina lidí? Pusťte se do podnikání. Nebude to snadné, ale případná odměna závisí jen a jen na vás. Víte, proč se většina lidí nikdy nepustí do podnikání přesto, že by chtěli? Lidé nejdou do podnikání, protože nemají nápady, lidé se prostě bojí, mají strach z riskování. Jistota mizerné práce je pro ně vždy lepší než nejistá šance žít lépe.

Podnikat bez kapitálu lze jen velmi těžko. Zejména začínající podnikatelé mají výrazné problémy se získáním kapitálu. Půjčky na podnikání jsou zpravidla určeny firmám, které mají za sebou už nějaké výsledky.

Pokud jste začínající podnikatel, bez minulosti, půjčku na podnikání získáte poměrně těžko. Není to však vyloučeno. Připravte si podrobný podnikatelský plán a snažte se přesvědčit pracovníky bank. Další možností je využít úvěrové programy různých vládních agentur, které slouží na podporu malého a středního podnikání.

 

Půjčky na podnikání – kde je získat?

Půjčky na podnikání můžete získat v bankách, ale iv nebankovních společnostech. Službám nebankovních společností byste se však měli vyhnout. Banky poskytují daleko výhodnější půjčky jako nebankovní společnosti. Ty mají význam pouze v případě, že vás banky odmítli a jsou poslední možností, jak získat peníze.

Půjčky na podnikání jsou hlavní činností bank. Vklady obyvatelstva se využívají na rozvoj podnikání. Každá komerční banka má v nabídce několik typů půjček na podnikání. Něco se najde pro všechny – pro malé podnikatele, živnostníky, středně velké firmy, ale i pro podniky, které táhnou celé hospodářství. U půjček na podnikání máte mnohem větší prostor pro vyjednávání s bankou jako u běžných úvěrech.

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty.

Kontakt

ACEMA Credit Czech, a.s.

Kobližná 71/2,
602 00 Brno - město

IČO: 261 58 761
DIČ: CZ261 58 761

infolinka: 844 505 555
info@PujckaProPodnikatele.cz