Nebankovní úvěry pro podnikatele

Nebankovní úvěr pro podnikatele je úvěr, jehož žadatelem může být právnická nebo fyzická osoba - podnikatel. Na úvěr je vždy požadována zástava nemovitosti (byt, dům, stavební pozemek, komerční objekt  atd.) na území ČR. K zástavě jde rovněž poskytnout i nemovitost ve vlastnictví třetí osoby nebo kombinaci několika nemovitostí. Společností nabízejících nebankovní půjčky v ČR je dostatek, je však u tohoto druhu půjčky obzvlášť dobré si vybírat od koho si peníze půjčíme, abychom nezískali peníze od podvodníků. Nebankovní společnosti nabízejí úvěr většinou od 40 - 70% tržní ceny nemovitosti a úrokovou sazbu již od 9,5% a v případě solidních nebankovních institucí nabízejí mnoho výhod pro klienty jež nezískali úvěr u banky. Nebankovní instituce se dnes předhánějí ve "výhodách", ty solidní však mají většinou shodné podmínky k vydání půjčky a mají mnoho společného jako podmínky k nebankovní hypotéce.

Výhody nebankovního úvěru

  • ručení nemovitostí a to i třetí osoby nebo kombinací několika nemovitostí
  • lze ručit i nemovitostí na BLACK LISTU (pro banky nevyhovující)
  • podnikatel může získat úvěr i přesto že měl v minulosti problémy se splácením úvěru a má záznamy v bankovním registru
  • nenahlížíme i do nebankovních registrů
  • podnikatel nemusí prokazovat bezdlužnost vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovně atd.
  • nevyžaduje se žádná podnikatelská historie a dosavadní hospodářské výsledky
  • neplatíte žádné poplatky předem
  • neplatíte za odhad předem

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty.

Kontakt

ACEMA Credit Czech, a.s.

Kobližná 71/2,
602 00 Brno - město

IČO: 261 58 761
DIČ: CZ261 58 761

infolinka: 844 505 555
info@PujckaProPodnikatele.cz