Nebankovní podnikatelské půjčky

Nebankovní půjčka pro podnikatele nabízí podnikatelům možnost získat potřebné finance například pro financování podnikatelského záměru v případě, že banka podnikateli odmítá poskytnout bankovní úvěr. Získat bankovní úvěr je pro velkou část podnikatelů dnes problémem. Nejčastější překážkou bývá negativní záznam v registrech dlužníků například za opomenuté splátky bankovního úvěru, nedoložitelný příjem nebo příliš krátká podnikatelská historie.

Výhodou půjčky pro podnikatele je především její dostupnost, rychlost vyřízení půjčky a poskytnutí potřebných peněz. Nebankovnímu věřiteli také nemusíme dokládat, nač chceme půjčku využít. Při sjednávání nebankovní půjčky pro podnikatele dokonce není překážkou ani nulový zisk podnikatele. Při řádném splácení půjčky pak u většiny poskytovatelů půjček můžeme využít další půjčku v budoucnu s rychlejším vyřízením nebo přímo revolvingový typ půjčky.

Pro získání půjčky pro podnikatele je většinou potřeba podnikat déle než 2 roky, mít tedy minimálně 2 daňová přiznání. Někteří poskytovatelé nebankovních půjček však půjčují i začínajícím podnikatelům. Pro získání půjčky pro začínající podnikatele je většinou potřeba podnikat minimálně 6 měsíců.

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty.

Kontakt

ACEMA Credit Czech, a.s.

Kobližná 71/2,
602 00 Brno - město

IČO: 261 58 761
DIČ: CZ261 58 761

infolinka: 844 505 555
info@PujckaProPodnikatele.cz